raty przez internet leasing przez internet
  • Stalmark EKO Pionier 20 kW Kocioł z podajnikiem na ekogroszek

12800.00 -10% 11520.00
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty (płatne przy odbiorze) 0
DARMOWA WYSYŁKA (przelew) 0
Odbiór osobisty (przelew) 0
Dostępność na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 783433733

Zostaw telefon

EKO Pionier firmy Stalmark to kocioł (piec) na ekogroszek spełniając wymagania energetyczno-emisyjne 5 klasy wg normy PN-EN 303-5:2012. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań piec cechuje się wysoką sprawnością oraz ekologicznym spalaniem. Kocioł a trybie automatycznym spala ekogroszek o granulacji 5-32mm.

Budowa kotła

Wymiennik kotła został wykonany z atestowanej blachy kotłowej o grubości 6mm. Jednym z założeń konstruktorów było wyeliminowanie jak największej ilości połączeń spawalniczych przez wyginanie blachy. W komorze spalania umieszczono dodatkowe płyty mające na celu podniesienie temperatury oraz efektywności spalania. Chcąc ograniczyć straty ciepła, między wymiennikiem a obudową umieszczone izolację z wełny mineralnej.

Sterownik kotła

Stalmark EKO Pionier został wyposażony w nowoczesny i dające duże możliwości rozbudowy sterownik TECH ST-750 z PID. PID to algorytm, który ma za zadanie zoptymalizować pracę kotła, co bezpośrednia przekłada się na oszczędność paliwa. Zakłada się, że dzięki zastosowaniu tego algorytmu oszczędności sięgają 25%, przy poprawnych ustawieniach oraz parametrach paliwa. Sterownik odpowiadający za optymalną pracę kotła może również obsłużyć jednocześnie do czterech pomp oraz jeden zawór. Dodatkowo można rozszerzyć jego możliwości podłączając moduł GMS oraz Ethernet.

Paliwo podstawowe:
- ekogroszek (5-32mm)

Gwarancja:
- 48 miesięcy na szczelność wymiennika
- 24 miesiące na osprzęt elektromechaniczny

image

  • Warto dokupić