raty przez internet leasing przez internet
 • VIESSMANN VITODENS 111-F 25KW KONDENSACYJNY KOCIOŁ GAZOWY Z WBUDOWANYM ZASOBNIKIEM C.W.U. 130 L Z023156

Symbol: Z023156
18015.81 -30% 12611.07
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty (płatne przy odbiorze) 0
DARMOWA WYSYŁKA (przelew) 0
Odbiór osobisty (przelew) 0
Kurier: mała paleta (Pobranie) 189
Dostępność do 3 dni

Zamówienie telefoniczne: 783433733

Zostaw telefon

VIESSMANN KONDENSACYJNY KOCIOŁ GAZOWY VITODENS 111-F B1SF Z WBUDOWANYM ZASOBNIKIEM C.W.U. 130 L I Z HYDRAULICZNYM ZESTAWEM PRZYŁĄCZENIOWYM DO GÓRY

OPIS


 

Kompaktowy, stojący kocioł Vitodens 111-F z zabudowanym podgrzewaczem c.w.u. to idealne połączenie efektywnej techniki kondensacyjnej z wysokim komfortem wody użytkowej.

Vitodens 111-F to atrakcyjna cenowo kombinacja efektywnej, gazowej techniki kondensacyjnej z wysokim komfortem podgrzewu ciepłej wody.

Gazowy, kompaktowy kocioł kondensacyjny Vitodens 111-F został zaprojektowany z myślą o instalacjach poddawanych modernizacji, do zastąpienia starych, gazowych kotłów grzewczych. Wyposażony jest w wysokoefektywną pompę obiegową z regulowanymi obrotami, która pracuje nadzwyczaj cicho i z minimalnym poborem energii elektrycznej. Nowoczesna kompaktowa centrala grzewcza spełnia najwyższe wymogi, stawiane efektywnemu systemowi zaopatrzenia w ciepło. Zintegrowany 130-litrowy emaliowany wężownicowy podgrzewacz pojemnościowy gwarantuje bardzo wysoki komfort korzystania z ciepłej wody użytkowej – wszystko w jednej obudowie.

 

CECHY


Palnik MatriX-Plus – serce Twojego kotła

Palnik MatriX-Plus szczyci się efektywną i cichą pracą oraz niskimi emisjami substancji szkodliwych. Specjalna powierzchnia promiennikowa MatriX ze stali szlachetnej jest niewrażliwa na wysokie temperatury, zapewniając wysoką wydajność i trwałość eksploatacyjną palnika.

Lambda Pro – obniża koszty

Układ automatycznej kontroli jakości spalania kompensuje wahania jakościowe gazu i powala utrzymać najwyższą sprawność spalania. To oznacza bezpośrednią redukcję kosztów eksploatacji i stale wysoką efektywność kotła.

palnik

 

Wymiennik ciepła Inox-Radial ze stali szlachetnej – efektywny i trwały

Odporny na korozję wymiennik ciepła Inox-Radial wykonany ze stali szlachetnej jest sercem kotła kondensacyjnego Vitodens 100-W. Przemienia on efektywnie energię spalania gazu w ciepło praktycznie bez strat, z wysoką sprawnością wynoszącą aż 98%. Wyróżnia się przy tym niezawodnością i trwałością właściwą dla wysokiej jakości stali szlachetnej.

Wymiennik

 

Prosta obsługa na wyświetlaczu siedmiosegmentowym

Siedmiosegmentowy wyświetlacz LED z nowej platformy elektroniki cechuje się bardzo prostym i łatwo zrozumiałym sposobem obsługi oraz wzornictwem w stylu „czarnego panelu”. Pozwala on na komfortowe regulowanie instalacji grzewczych z jednym bezpośrednim i/lub jednym mieszaczowym obiegiem grzewczym.

Wyświetlacz

DANE TECHNICZNE


 • Szczególnie atrakcyjny stosunek ceny do korzyści
 • Wysoka trwałość eksploatacyjna i efektywność wymiennika ciepła Inox-Radial ze stali szlachetnej (10 lat gwarancji)
 • Palnik MatriX-Plus z układem kontroli jakości spalania Lambda Pro dla zawsze wysokiej sprawności i niskich emisji substancji szkodliwych
 • Zintegrowany 130-litrowy emaliowany wężownicowy podgrzewacz pojemnościowy gwarantuje bardzo wysoki komfort korzystania z ciepłej wody użytkowej
 • Prosta i intuicyjna obsługa z siedmiosegmentowego wyświetlacza LED z przyciskami dotykowymi lub alternatywnie z mobilnego urządzenia końcowego przez aplikację ViCare.
 • Zintegrowane złącze WLAN do obsługi i serwisowania poprzez dedykowane serwisowe aplikacje mobilne.
 • Certyfikacja do pracy na gazie ziemnym z domieszką 20% wodoru.
 • Dopuszczony do stosowania również w przypadku odprowadzania spalin z kilku urządzeń przez jeden komin w budynkach wielopiętrowych.

 Dane

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 • Warto dokupić