raty przez internet leasing przez internet
 • Viessmann Vitodens 111-W 19 kW B1LF Kocioł kondensacyjny z zasobnikiem warstwowym 46l Z023149

Symbol: Z023149
16518.90 -30% 11563.23
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty (płatne przy odbiorze) 0
DARMOWA WYSYŁKA (przelew) 0
Odbiór osobisty (przelew) 0
Kurier: mała paleta (Pobranie) 189
Dostępność do 3 dni

Zamówienie telefoniczne: 783433733

Zostaw telefon

Viessmann kocioł kondensacyjny Vitodens 111-W B1LF o mocy 3,2-19kW z wbudowanym regulatorem E3 do pracy stałotemperaturowej lub pogodowej oraz warstwowym zasobnikiem 46 litrowym i z urządzeniem pomocniczym do montażu natynkowego: uchwyt ścienny (krzyżak) z kompletną armaturą odcinającą i zaworem gazowym. Zastosowano Palnik Matrix z systemem regulacji procesu spalania Lambda Pro oraz moduł WIFI do sterowania przez internet.

 

 

Zestaw zawiera:

 • Vitodens 111-W B1LF 19kW  
 • Dok. tech. Vitodens 111-W (Multi) PL 
 • Urządzenie pomocnicze do montażu natynkowego (krzyżak)

 

Viessmann kocioł kondensacyjny Vitodens 111-W 19kW B1LF

z zasobnikiem warstwowym 46 litrowym oraz krzyżak do montażu natynkowego

 

Kompaktowe wymiary, niewielki ciężar i bardzo cicha praca sprawiają, że dla atrakcyjnych cenowo gazowych, wiszących kotłów kondensacyjnych można bez problemu znaleźć miejsce w pomieszczeniach mieszkalnych. Vitodens 111-W posiada ładowany warstwowo zasobnik c.w.u. ze stali szlachetnej, o pojemności 46 litrów. Zapewnia on komfort poboru ciepłej wody porównywalny z pojemnościowym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 150 litrów. Podczas pobierania ciepłej wody zasobnik ładowany warstwowo jest bowiem na bieżąco uzupełniany wodą podgrzewaną do żądanej temperatury w przepływowym wymienniku ciepła.

Szeroki zakres modulacji mocy grzewczej sprawia, że doskonale nadają sie zarówno do nowych mieszkań i domów jednorodzinnych o małym zapotrzebowaniu na ciepło, jak i tych o większych potrzebach – modernizowanych. W każdych warunkach pracy doskonale dopasowują się do zapotrzebowania na ciepło budynku, obniżając koszty ogrzewania.

 

 • Wysoka trwałość eksploatacyjna i efektywność wymiennika ciepła Inox-Radial ze stali szlachetnej (10 lat gwarancji)
 • Bardzo cicha praca: < 38 dB(A)
 • Lambda Pro dla zawsze wysokiej sprawności i niskich emisji substancji szkodliwych Palnik MatriX-Plus z układem kontroli jakości spalania
 • aplikacje mobilne. poprzez dedykowane serwisowe z mobilnego urządzenia końcowego przez aplikację ViCare. + Zintegrowane złącze WLAN do obsługi i serwisowania Prosta i intuicyjna obsługa z siedmiosegmentowego  wyświetlacza LED z przyciskami dotykowymi lub alternatywnie
 • Dopuszczony do stosowania również w przypadku odprowadzania spalin z kilku urządzeń przez jeden komin w budynkach wielopiętrowych
 • Zintegrowany zawór antyskażeniowy zgodny z EN1717 do napełniania instalacji

Wymiennik ciepła ze stali szlachetnej

Podobnie jak wszystkie gazowe kotły kondensacyjne marki Viessmann również Vitodens 111-W wyposażony jest w wykonany ze stali szlachetnej wymiennik ciepła Inox-Radial. Technika ta zapewnia wysoką sprawność znormalizowaną rzędu 98% (Hs) i wyróżnia się długim okresem użytkowania oraz bezpieczną i efektywną pracą.

 

Palnik MatriX-Plus – serce Twojego kotła

Palnik MatriX-Plus szczyci się efektywną i cichą pracą oraz niskimi emisjami substancji szkodliwych. Specjalna powierzchnia promiennikowa MatriX ze stali szlachetnej jest niewrażliwa na wysokie temperatury, zapewniając wysoką wydajność i trwałość eksploatacyjną palnika. Zintegrowany układ automatycznej kontroli jakości spalania – Lambda Pro – kompensuje wahania jakościowe gazu i powala utrzymać najwyższą sprawność spalania. To oznacza bezpośrednią redukcję kosztów eksploatacji i stale wysoką efektywność kotła.

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 • Warto dokupić