raty przez internet leasing przez internet
  • BERLÜF Centrala wentylacyjna z rekuperacją SELEN II 500

13530.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
DARMOWA WYSYŁKA (przelew) 0
Odbiór osobisty (przelew) 0
Dostępność do 3 dni

Zamówienie telefoniczne: 783433733

Zostaw telefon

SELEN II to centrala wentylacyjna, której przeznaczeniem jest tworzenie mikroklimatu. Wszystkie elementy standardowe centrali, skompletowane z centralą są najwyższej jakości oraz przeznaczone do dostarczania najlepszego powietrza użytkownikom.

SELEN II jest to centrala wentylacyjna z rekuperacją skierowana na komfort wentylacji oraz czyste powietrze. Wszystkie elementy seryjnie dostarczone wraz z centralą są skonstruowane tak, aby zapewnić jak największy komfort oraz czyste powietrze.

Silniki wentylatorów sterowane są elektronicznie, dzięki czemu osiągnięto wysoki poziom stabilizacji prędkości obrotowej. Czujniki działające w oparciu o zjawisko Halla monitorują pracę wentylatora. Generowany przez nie sygnał zwrotny kierowany jest do procesora, gdzie zostaje poddany porównaniu z wartością zadaną.
W przypadku różnicy sygnałów zwrotnego i zadanego, dokonywana zostaje korekta zasilania, która to wartość jest również odpowiedni interpretowana przez procesor. W przypadku nagłego wzrostu oporów przepływu powietrza w instalacji, dokonywane na bieżąco korekcie wartości napięcia i prądu skutkują stabilniejszym
i warunkami pracy wentylatora i stabilizują przepływ powietrza.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Warto dokupić