raty przez internet leasing przez internet
  • Borysowski Vortolift 3power - Rozdrabniacz WC

2298.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty (płatne przy odbiorze) 0
DARMOWA WYSYŁKA (przelew) 0
Odbiór osobisty (przelew) 0
Kurier pobranie (paczka do 30kg) 29
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 783433733

Zostaw telefon

Rozdrabniacz z pompą Vortolift 3 Power firmy Borysowski.

Vortolift (wcześniejsza nazwa Sanilift) 3 Power to nowoczesne i wydajne urządzenia pozwalające na bezproblemową instalację toalety, łazienki i kuchni w dowolnym miejscu. Wypompowują ścieki z prędkością 350 l/min, na wysokość do 11m i na odległość do 150m rurociągiem o średnicy 32 - 40 mm. Przeznaczone do montażu bezpośrednio za muszlą sedesową z wyjściem uniwersalnym. Absolutnie cichy silnik. Całkowicie automatyczna praca. Zintegrowany zawór zwrotny. Ścieki z toalety, łazienki i kuchni o temperaturze nawet 100 stopni C, mogą zawierać fekalia, papier toaletowy, kwasy i tłuszcze. 

To urządzenie szczególnie jest polecane do obiektów, gdzie istnieje zwiększone ryzyko wprowadzenia do WC materiałów innych niż fekalia i papier toaletowy, takich jak podpaski, wata i inne materiały higieniczne. Polecane do biur, zakładów pracy i innych obiektów publicznych.

Opatentowany SPLIT-SYSTEM rozłączalna konstrukcja składająca się z dwóch elementów, całkowicie eliminuje brzydkie zapachy, umożliwiając równocześnie błyskawiczne usunięcie awarii urządzenia w razie jego zablokowania przez materiały inne niż fekalia i papier toaletowy. Wszystkie połączenia doprowadzające jak i odprowadzające brudną wodę mające zdecydowany wpływ na estetykę łazienki są niewidoczne. 

Nowoczesna konstrukcja w której wyeliminowano łatwo blokujący się, stosowany w innych urządzeniach kosz zbierający. Rozwiązanie to ograniczyło do minimum możliwość zablokowania się pompy przez materiały inne niż fekalia i papier toaletowy.

Króciec tłoczny (dn) – 40 
Króćce doprowadzające (dn) – 1x100, 2x40 
Maks. wysokość podnoszenia (m) – 11 
Maks. wydajność (l/min) – 350 
Moc silnika (W) – 1000 
Wymiary (mm) - 175x450x270
Maks. temperatura ścieków - 100 st.C

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Warto dokupić