raty przez internet leasing przez internet
  • KROMMLER Evi 10kW Pompa ciepła powietrze - woda PCPW10

Symbol: PCPW10
25707.00 -30% 17994.90
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 219
Odbiór osobisty (przelew) 0
Kurier: duża paleta (przelew) 219
Dostępność do 3 dni

Zamówienie telefoniczne: 783433733

Zostaw telefon

Pompa ciepła powietrze / woda Krommler EVI mocy nominalnej 10,0 kW firmy Heating Polska, typu monoblok.
Zastosowana technologia EVI w pompie pozwala na efektywne ogrzewanie domu nawet w niskich temperaturach, sięgających do -25 ºC. Dzięki temu z dużym powodzeniem może stać się głównym lub często jedynym źródłem ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Została tak zaprojektowana, by z jednej strony zapewnić łatwość montażu, a z drugiej strony zagwarantować prostą obsługę, struktura monoblok łączy w sobie te cechy. Przystosowana do montażu zewnętrznego, posiada trwałą obudowę ze stali nierdzewnej która zapewnia zarówno wysoką estetykę oraz niezawodną pracę. Elementem najbardziej narażonym na warunki zewnętrzne, parownik, został zabezpieczony specjalną powłoką ochronną, warstwą hydrofilową, która przeciwdziała nadmiernemu przyklejaniu się zabrudzeń do powierzchni lamelek wymiennika ciepła. Innowacje techniczne sprawiają, że charakteryzuje się ona wysokim wskaźnikiem COP w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych.
Pompa jest urządzeniem rewersyjnym, co oznacza, że potrafi zarówno grzać oraz chłodzić. Podłączenie pompy ciepła do instalacji odbywa się za pośrednictwem bufora. Układ jest bardzo prosty i skuteczny. Aby w pełni wykorzystać możliwości pompy i skutecznie zrealizować chłodzenie latem należy zastosować klimakonwektory.
Automatyka pompy ciepła precyzyjnie steruje pracą urządzenia utrzymując żądaną temperaturę w zbiorniku buforowym oraz zasobniku ciepłej wody użytkowej. Sterowanie całą instalacją grzewczą w domu realizuje oddzielny układ, zdalnie poprzez aplikację internetową lub w tradycyjny sposób poprzez termostaty pokojowe. Pompy ciepła serii EVI mogą być dodatkowo wyposażone w wielofunkcyjne sterowanie HPmulti.

ModelJednostka zewnętrzna
Do centralnego ogrzewania
 
Do ciepłej wody
 
Z grzałką elektryczną
 
Napięcie podłączenia230 V
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Warto dokupić